Contact

Algemeen

Positie Naam Contactgegevens
Smashing Velsen'96   

info@smashingvelsen.nl

Ledenadministratie Frank Vos

leden@smashingvelsen.nl

Wedstrijdsecretaris Frank Vos

wedstrijden@smashingvelsen.nl

06-44038506

Materiaal Vacature

materiaal@smashingvelsen.nl

Technische Commissie Eline Hofland, secretaris

tc@smashingvelsen.nl

Beachvolleybal Eline Hofland

beachen@smashingvelsen.nl 

 

 

Dagelijks Bestuur

Positie                       Naam Contactgegevens
Voorzitter Reinier van den Berg

voorzitter@smashingvelsen.nl

Secretaris     Karin Kouwenoord

secretaris@smashingvelsen.nl

Penningmeester      

Jacqueline Meijer

penningmeester@smashingvelsen.nl

 

 

Coördinatoren 

Positie Naam Contactgegevens
Recreanten Kees de Graaf

recreanten@smashingvelsen.nl

Senioren Daniël Bon

senioren@smashingvelsen.nl

Jeugd Eline Hofland

jeugd@smashingvelsen.nl

Mini's

Vacature

(Tijdelijk Yvonne de Vries)

minis@smashingvelsen.nl

Copyright © 1996-2020 Smashingvelsen.nl
Privacy statement