Meisjes A1

Onze Meiden A1

Onze meisjes A1 volleybalteam bestaat uit 9 meiden die spelen in de eerste klasse!

We zijn ontzettend trots op ons team! Het team traint hard en werkt samen om hun eigen spel steeds te verbeteren.

Hun trainingen vinden plaats op dinsdag van 19:00 tot 20:30 en donderdag van 20:30 tot 22:00. Ze zorgen altijd voor een gezellige en motiverende sfeer in het team. Samen gaan ze ervoor om het beste uit hunzelf te halen en te blijven groeien als team.

De teamleden van Ma1:

> Emi
> Esther
> Leoni
> Marjolein
> Maudy



> Mirthe
> Sofie
> Thirza 
> Willemijn

Agenda Ma1

Wedstrijd en trainingen

Hier kan je de aankomende evenementen van MA1 zien!

We hebben een mooi schema met alle wedstrijden, trainingen en andere leuke evenementen voor onze enthousiaste MA1.

Of je nu benieuwd bent naar de wedstrijden, de trainingsmomenten zoekt, je vindt het allemaal in de MA1 agenda.
Ontdek de trainingstijden en zorg ervoor dat je geen enkel evenement mist.

We kijken ernaar uit om je binnenkort te zien!

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Saturday 16 March 17:30Croonenburg MA 1 - Smashing Velsen '96 MA 1De Bloemen in Castricum
Tuesday 02 April 19:15Relay MA 1 - Smashing Velsen '96 MA 1Geestmerambacht in Noord-scharwoude
Saturday 13 April 15:00Spaarnestad MA 2 - Smashing Velsen '96 MA 1Yvonne van Gennip Sporthal in Haarlem

Standen

Hoe staat Ma1 ervoor

Hieronder kan je zien hoe onze MA1 het doen.

Ben je benieuwd naar de standen voor het seizoen en op welke plek ze staan in de competitie? Het is altijd interessant om te weten hoe onze meisjes A1 presteren. We zijn trots op hun inzet en harde werk!

Neem snel een kijkje en blijf op de hoogte van hun voortgang.

#TeamGPWV+-
1Alvoco MA 11045365970640
2Croonenburg MA 11039319940623
3Zaanstad MA 210383110944674
4Compaen MA 29191622736851
5Spaarnestad MA 310121132747984
6MOVE MA 299929657910
7Smashing Velsen '96 MA 1108734670982